Vadovai

Kvalifikuoti verslo atstovai, kurie pasidalins patirtimi ir įkvėpimu

vincentas_vitkauskas

Vincentas Vitkauskas

VšĮ „Verslus Jaunimas” steigėjas ir vadovas.

2010 metais subūręs kompetetingą jaunimą Vincentas įkūrė savanorišką organizaciją, kuri sėkmingai organizuoja temines vasaros stovyklas Lietuvos jaunimui. Dar studijuodamas Ekonomikos ir politikos studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Vincentas žengė verslo keliu ir kartu su partneriais įkūrė informacinių technologijų kompaniją, o šiandien tęsia karjerą tarptautinėje rinkos analizės kompanijoje.

Vystydamas savo organizacijas Vincentas taip pat įgyvendino verslo konsultavimo projektą, kurio dėka aplankė įvairius verslus skirtinguose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Tai leido pažinti Lietuvos ekonomikos variklį iš vidaus ir suvokti pagrindinius Lietuviško verslo privalumus ir iššūkius. Tęsdamas magistro studijas inovacijų vadybos ir technologijų perdavimo srityje Vincentas asistavo ISM profesoriams ekonomikos ir verslo vadybos paskaitų metu.

Stovyklose Vincentas dirba vyriausiuoju vadovu ir daugiausiai laiko skiria stovyklautojams, dalindamasis savo intensyvia patirtimi versle, ekonomikoje, finansuose bei karjeros planavime.

kristijonas_bartosevicius

Kristijonas Bartoševičius

Kultūros enterpreneris.

Kristijonas yra pirmasis žmogus patikėjęs “Verslaus Jaunimo” vizija ir prisijungęs prie naujos kartos stovyklų įgyvendinimo. Nuo 2010 m. studijuodamas ekonomikos bakalauro studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Kristijonas žinias gilino ne tik Lietuvoje, bet ir Turkijoje, Prancūzijoje, Indijoje ir Maltoje. Užsienyje įgytos patirtys padėjo suvokti žmonių skirtumus ir pasaulio rinkų prisitaikymą vartotojų poreikiams.

Baigęs studijas Kristijonas pradėjo dirbti skirtingose kultūros sferose. Šiuo metu jis vaidina televizijoje bei kino filmuose, organizuoja ir veda renginius, prodiusuoja muzikines grupes, taip pat yra berniukų ir jaunuolių choro „Ąžuoliukas” direktorius ir kasmetinio tarptautinio džiazo festivalio „Vilnius Mama Jazz” vadybininkas. Daugiau nei 15 metų dalyvaudamas jaunuolių choro „Ąžuoliukas” rengiamose vasaros stovyklose, Kristijonas yra daugiausiai vadovo patirties sukaupęs stovyklos vadovas.

Mūsų stovykloje Kristijonas dalinasi vadybos žiniomis kultūros srityje, veda protmūšius bei kartu su stovyklautojais gvildeną socialines mūsų visuomenės temas.

ruta_navickaite

Rūta Navickaitė

Pardavimų ir komunikacijos guru.

Rūta Vilniaus universitete ekonomikos-finansų šakos studijas baigė 2012 metais, ir jau studijuodama pasinėrė į pardavimų pasaulį, tikėdama tuo, jog mokėti parduoti – ne tik darbas, bet ir menas. Šiuo metu ji aplikuoja savo pardavimų patirtį nerdama į Lietuvos startuolių rinką.

Jau 10 metų dalyvaujanti įvairiose sporto, šokių ir menų stovyklose visą savo sukauptą patirtį ji pritaikys „Verslaus Jaunimo“ stovyklose, besirūpindama stovyklautojų laisvalaikiu, sportu ir gera nuotaika. Rūta yra viena pirmųjų žmonių prisijungusių prie mūsų organizacijos, todėl yra nepakeičiama kiekvienos stovyklos sielos dalis.

goda_marija_vaitkeviciute

Goda Marija Vaitkevičiūtė

Auganti vadybos žvaigždė

Goda yra pirmoji “Verslaus Jaunimo” stovyklų absolventė, prisijungusi prie mūsų organizacijos. Baigusi verslo ir ekonomikos studijas Stokholmo aukštojoje ekonomikos mokykloje Rygoje ir studijų metu įgyjusi patirties verslo konkursų organizavime, savanorystėje, pradedančiųjų įmonių ir kitų projektų valdyme, dabar Goda dirba vienoje iš didžiojo ketverto audito ir konsultacijų įmonių Lietuvoje.

Stovykloje ji dalinasi patirtimi įgyta mokantis Rygoje ir Amerikoje, pasakoja apie nuotykius, patirtus organizuojant įvairaus pobūdžio konferencijas ir konkursus, su džiaugsmu pasineria į finansų pasaulį bei verslo idėjų generavimą!

daumantas

Daumantas Ivanauskas

Sociologijos, savęs pažinimo bei valdymo ekspertas.

Daumantas savo kelionę į pasaulį pradėjo 2001 metais, kuomet baigęs Vytauto Didžiojo gimnaziją, įstojo į TVM. Tarptautinis verslas jam pasirodė gerokai per “sausas”, todėl gavęs Tarptautines verslo mokyklos bakalauro diplomą Daumantas įstojo į LCC tarptautinį universitetą Klaipėdoje. Čia daugiausia dėmesio skyrė teologijos ir sociologijos mokslų sritims. Daumanto draugai jį apibūdina taip – “Verslininkas su filosofija”. Jis pats mano, kad tai daug pasako apie jo požiūrį į verslą, kaip gyvenimo būdą.

Šiuo metu studijuodamas magistro studijas Kaune, Daumantas įgyvendina daug įvairių socialinių projektų nacionaliniu mastu bei prisideda prie savo gimtojo miesto Klaipėdos bendruomenės vystymo.

Stovykloje kartu su Daumantu dalyviai ieškos atsakymų į filosofinius versle iškylančius klausimus, nagrinės saves pažinimo, motyvacijos valdymo bei idėjų generavimo sritis.

julius

Julius Kanaporius

Stovyklos humoro jausmas   

Julius yra Verslaus Jaunimo stovyklų absolventas prisijungęs prie organizacijos veiklos 2014 metais. Vilniaus universitete studijuoja chemiją, todėl turi puikių patarimų stovyklautojams, galvojantiems apie tiksliųjų ir gamtos mokslų studijas.

Kaip stovyklų alumnas, Julius dalinasi jose įgyta informacija, padeda stovyklautojams geriau įsisavinti teorines žinias, prisideda prie jaukios atmosferos bei rūpinasi, kad vaikai nenuobodžiautų laisvo laiko metu.